netbox

Kampaň 20 let

Co to je ten internet?
Neviděli jste tady toho psa?
Zhasni to!
S Kuki už můžeš na dovolenou

Retro je v kurzu!

Kreativa a série videí k dvacatému výročí založení společnosti Netbox ve stylu devadesátých let pro nás byla výzva nejen z hlediska výpravy, ale i v tom, že na sebe díly volně navazovaly.

Rodinná série se začala připravovat po dlouhém vymýšlení mnoha námětů na téma oslavy a devadesátých let. Klient si přál zakomponovat do každého dílu psa, kterého si oblíbil z jednoho z předešlých nápadů. Cílem bylo, aby se typický český divák se spoty ztotožnil a pocítil určitou nostalgii. To vše s využitím tématu internetu, který před dvaceti lety stál na prahu jeho používání.

Najít v roce 2018 retro byt není žádná sranda, nám se to povedlo. Neméně úspěšný byl casting herců kompletní rodiny včetně psa. Natáčení probíhalo tři dny v malém bytečku, kde se v jeden moment tísnilo až dvacet lidí. Atmosféra byla velmi přátelská a pes poslouchal na slovo. 

Pro podpoření atmosféry a feelingu devadesátých let jsme využili starších LOMO objektivů s realistickými vadami obrazu, které jsme použili v kombinaci s kamerou Red Dragon Epic. Postprodukce probíhala pro všechny díly společně, bylo využito vizuálních efektů pro výplň monitoru starého počítače. U konečného gradingu se přihlíželo ke stylu reklam devadesátých let.

POČET ZHLÉDNUTÍ VŠECH VIDEÍ NA YOUTUBE A FACEBOOKU

1 400 000+

Hodnocení klienta

Jsme na sebe často velmi přísní a vždy přitvrzujeme v situacích, kdy se jedná o naše fanoušky a zákazníky. Ne každý je schopen vyhovět našim požadavkům, málokdo je tak dobrý, že je umí realizovat a téměř nikdo není schopen je překonat! Přesto se jednou za deset let najde parta, které se to povede! Zkuste LITTLE CUBE a pozorujte je při práci, možná se i něco naučíte :-). Marek Bukal, předseda představenstva netbox