Justmighty

Justmighty Agency

Justmighty Agency

Firemní video stylově a hravě

Vystihnout atmosféru a přístup agentury. Dát do pohybu jejich vlastní grafické práce. Být seriózní, ale s nadhledem.
Ušít spot na míru Justmighty byla výzva, kterou jsme si maximálně užili!

Než jsme se dostali k finální formě videa, prošli jsme několika velmi rozdílnými přístupy, jak je uchopit. Justmighty má velmi výrazný brand, který jsme chtěli co nejvíce promítnout do formy i obsahu videa.

Několikrát jsme se s nimi setkali. Nasáli jsme styl jejich kanceláří. Studovali jsme jejich brandbook a interní prezentaci pro nováčky. Prošli jsme si jejich výstupy prací pro klienty. 

Díky tomu všemu se nám lépe dařilo pochopit (a uchopit) duši i mozek značky Justmighty.

Samotnou produkci provázel velmi nelineární kreativní proces. Rozebrali jsme vhodný styl, nalezli vhodnou hudbu a vytvořili moodboard video, které demonstruje styl a tempo, jakým chceme spot pojmout.

Teprve po jeho spokojeném schválení jsme připravili natáčení – zcela záměrně bez konkrétního scénáře, ale s dlouhým seznamem situací, objektů a pocitů, které musíme zachytit. Ve třech kameramanech tak bylo za jeden den natočeno.

Zdaleka nejvíce práce přišlo na řadu až ve fázi postprodukce, kdy jsme z velkého množství zdrojových souborů dolovali pravé poklady. A že bylo z čeho vybírat!

Vybraná hudba byla skvělým vodítkem v rámci střihu. Z reálných záběrů opakovaně přecházíme do grafiky a zase zpět. Snažíme hrát s pocity, ale zůstat nohama na zemi.

Celým spotem by tak měla provázet jistá originalita, sebevědomí a hravost, tedy vlastnosti, které jsou Justmighty i LITTLE CUBE velmi blízké.

Hodnocení klienta

Kluci z LC mají skvělý talent vystihnout to, co natáčejí. Podařilo se jim skvěle přenést atmosféru z našeho studia do minutu a půl dlouhého videa. Video skvěle funguje v rámci našeho vlastního marketingu a HR. A natáčení byla hlavně sranda a všechny nás to bavilo. Tomáš Pohl, CEO