Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Aqualand Letní video 2016
Aqualand Letní video 2017
U nás to jede pořád!
Hotel Aqualand Inn

Svět vodních zážitků potřebuje svět perfektních záběrů.

Aqualand Moravia je nejmodernější zábavní vodní centrum v České republice. Naleznete jej v turistické lokalitě jižní Moravy s nádherným výhledem na Pálavu. LITTLE CUBE téměř 3 roky tvoří pro Aqualand Moravia především oficiální letní videa, ale také různé spoty.

Letní videa

Každou sezónu se Aqualand Moravia prezentuje novým letním videem. V rámci kreativy jsme se u těchto videí rozhodli jít cestou natočení aftermovie z akcí a konkrétního využití radovánek, které Aqualand Moravia pro své návštěvníky nabízí. Zároveň jsme zapracovali kouzlo okolí Pálavy pomocí leteckých i klasických záběrů, které úspěšně vyvolali engagement na sociálních sítích. Například jedno z aftermovies dokázalo na Facebooku a YouTube nasbírat bezmála milion zhlédnutí a přes 7000 pozitivních reakcí a komentářů, velkou měrou organickým šířením.

Spoty a ostatní videa

V rámci spolupráce to letními videi u Aqualandu nekončí. Vytvořili jsme také prezentační spot pro Hotel Aqualand Inn, ten vyzdvihuje jeho hlavní benefity a vlastnosti důležité pro návštěvníka.

Pro upoutání na novou sezónu jsme natočili také krátký jednoduchý skeč s opožděným lyžařem, dále nechybí ani aftermovies ze silvestrovských a narozeninových akcí Aqualandu.

Počet zhlédnutí všech tří letních videí na YouTube a FB:

± 2.000.000 zhlédnutí